Team VSL

Ons team

Logistiek is helder denken. De beste opties herkennen, organiseren en nauwkeurig uitvoeren. Daar zijn we goed in! Wij houden van complexe logistieke puzzels. Die lossen we op met de nieuwste inzichten, de laatste (software)ontwikkelingen én via beproefde, fundamentele methoden.

Logistiek is mensenwerk

Maar voor ons betekent ons werk veel meer dan dat: wij zien logistiek in de eerste plaats als mensenwerk. Wij zijn extreem servicegericht en kennen de mensen uit ons wereldwijde netwerk persoonlijk. Dat vinden we belangrijk, want zo kunnen we rekenen op betrouwbare, goede partners.

Graag samenwerken

Ook met jou willen we zeker en persoonlijke band. Wij hebben regelmatig contact met je, om jou en jouw bedrijf goed te leren kennen. Zodat we weten welke oplossingen het beste passen bij jouw onderneming & jouw lading. Ook als je bedrijf groeit en verandert.

Kortom: we zijn nieuwsgierig, hebben een open blik en werken graag samen. Met elkaar én met jou. Zo kunnen we topkwaliteit leveren. Samen bereiken we het meeste, samen groeien we allemaal het beste.

Wij regelen alles

Je kunt met een gerust hart het complete logistieke proces uit handen geven – en je richten op jouw kernactiviteiten. Tegelijkertijd houd je altijd het overzicht en de controle over je lading. Online real-time of via jouw eigen contactpersoon.

Als hecht en doelgericht team staan we altijd voor je klaar. Waar kunnen we jou mee helpen? Neem contact met ons op.

Maak hieronder kennis met ons team!

Friso van Seters

Friso van Seters

Managing Director

friso@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

+31(0)6 8361 3011

Pierre van Aggelen

Pierre van Aggelen

Sales Director

pierre@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

+31(0)6 2376 2620

Rick Buitenhuis

Rick Buitenhuis

Sales Manager

rick@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

+31(0)6 3918 2100

Ksenija van Duuren

Ksenija van Duuren

Financial Administration

office@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

Kim de Vries

Kim de Vries

Inside Sales

kim@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

Gaitrie Nagesar

Gaitrie Nagesar

Inside Sales

Gaitrie@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

Boy Kortekaas

Boy Kortekaas

Teamleader Operations

boy@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

+31(0)6 2184 1599

Robin Monster

Robin Monster

Expediteur

robin@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

+31(0)6 5779 2911

Victor van Schuylenburg

Victor van Schuylenburg

Douane Declarant & Expediteur

victor@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

+31(0)6 4300 5027

Jordy Fens

Jordy Fens

Expediteur

jordy@vslogistics.nl

+31 (0) 10 404 6013

+31(0)6 1488 2584

Goudsesingel 84
3011 KD Rotterdam
The Netherlands

BIC: ABNANL2A - IBAN: NL52 ABNA 0248 0569 48

Chamber of Commerce: Kvk Rotterdam 57201943

VAT/BTW Nr.: NL852480416B01